HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W RYGLICACH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 I PÓŁROCZE/SEMESTR

...

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W RYGLICACH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 I PÓŁROCZE/SEMESTR

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

PRZEDMIOT

TERMINY KONSULTACJI

GODZINY KONSULTACJI

 

1

 

 

 

 

 

2

 

 

RAFAŁ BACZYŃSKI

 

 

BIOLOGIA

PONIEDZIAŁEK

10.30-11.00

 

3

 

 

DOROTA

BIELEŃ

 

JĘZYK NIEMIECKI

DORADCA ZAWODOWY

 

PIĄTEK

8.15-9.00

 

4

 

ANNA

BURGIELSKA-

DŁUGOSZ

 

JĘZYK ANGIELSKI

PONIEDZIAŁEK

11.40-12.20

 

5

 

 

JACEK

CHODAŃ

 

 

HISTORIA

PONIEDZIAŁEK

13.45-14.30

 

6

 

MAGDALENA OBAL

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

ŚRODA

11.10-11.55

 

7

 

 

LUCYNA

DOLECIŃSKA

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

 

CZWARTEK

13.00-13.45

 

8

 

 

KATARZYNA

GALAS-WOLSKA

 

PEDAGOG

SZKOLNY

 

PONIEDZIAŁEK

11.50-12.30

 

9

 

 

PIOTR

GROCHOLA

 

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

 

PIĄTEK

13.50-14.30

 

10

 

ANNA

IWANIEC

 

 

 

MATEMATYKA

 

ŚRODA

10.30-11.10

 

11

 

 

RENATA

IWANIEC

 

 

BIBLIOTEKARZ

ŚRODA

12.15-13.00

 

12

 

MICHAŁ SZYDŁOWSKI

 

 

PRZEDMIOTY ZAWODOWE, JĘZYK ANGIELSKI

PIĄTEK

13.45-14.30

 

13

 

HALINA MICHALIK

 

 

JĘZYK POLSKI

ŚRODA

17.55-18.40

 

14

 

 

MARIA

MIKRUT

RELIGIA

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

WTOREK

13.00-13.45

 

15

 

 

ARKADIUSZ

NOWAK

 

GEOGRAFIA

PRZEDMIOTY INFORMATYCZNE

 

ŚRODA

13.50-14.35

 

16

 

JOANNA ARMATYS

 

MATEMATYKA

 

ŚRODA

9.30-10.15

 

17

 

 

KRZYSZTOF

PŁACZEK

 

 

PRZEDMIOTY INFORMATYCZNE

ŚRODA

11.10-11.55

 

18

 

 

MAGDALENA PIĄTEK

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

CZWARTEK

12.00-12.45

 

19

 

KINGA HAUER

 

 

MATEMATYKA

WTOREK

8.00-8.45

 

20

 

 

EWA STAŃCZYK - KUKLA

 

 

 

 

MATEMATYKA

PONIEDZIAŁEK

18.00-18.30

 

21

 

ŁUKASZ

SYSŁO

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

CZWARTEK

11.55-12.30

 

22

 

ŁUKASZ

SZCZEPANIK

 

RELIGIA

WTOREK

11.10-11.55

 

23

 

JANUSZ

SZCZĘCH

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

 

CZWARTEK

7.50-8.35

 

24

 

WIOLETTA

TOKARSKA

 

WOS

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

PODSTAWY

PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

WTOREK

13.00-13.45

 

25

 

EWA

WÓJCIK

 

 

JĘZYK POLSKI

BIBLIOTEKARZ

WTOREK

13.00-13.45

 

26

 

BARBARA

WÓJTOWICZ-MACHOTA

 

TYFLOPEDAGOG

OLIGOFRENOPEDAGOG

ŚRODA

12.10-12.55

 

27

 

STANISŁAWA

ZELEK

 

CHEMIA

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

 

PONIEDRZIAŁEK

13.50-14.35

 

28

 

ELŻBIETA KUCAJDA

 

LOGOPEDA

PONIEDZIAŁEK

14.35-15.00

 

29

 

RAFAŁ SOKULSKI

 

MUZYKA

PIATEK

8.10-8.35

30

KITA JOANNA

FIZYKA

CZWRTEK

12.00-13.00