KIERUNKI KSZTAŁCENIA 2020/2021 >>>

Pożegnanie maturzystów

...

Do widzenia, Przyjaciele...

...usłyszeli maturzyści od młodszych kolegów. Uczniowie, którzy ukończyli Technikum Informatyczne, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych  26 kwietnia otrzymali świadectwa potwierdzające ten fakt. Na kilka dni przed egzaminem dojrzałości pożegnali się ze społecznością szkolną. Przecięli symboliczne więzi łączące ich przez ostatnie lata z naszą szkołą. Do Dyrektora, Grona Pedagogicznego i pozostałych pracowników placówki oraz Rodziców skierowali serdeczne podziękowania.

Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody. Nagrodzono uczniów aktywnie działających w Samorządzie Uczniowskim i na innych polach: sportowców, honorowych krwiodawców,  finalistów konkursów przedmiotowych i uczniów aktynie włączających się w życie szkoły.

Uczniowie klasy trzeciej  przygotowali program, aby przypomnieć kolegom chwile spędzone w szkolnej ławce i dodać im otuchy przed zbliżającą się wielkimi krokami maturą.

Teraz przed abiturientami dwa tygodnie maturalnych zmagań. Wierzymy, że są do nich dobrze przygotowani i poradzą sobie z zadaniami przygotowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.