KIERUNKI KSZTAŁCENIA 2020/2021 >>>


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

...

21 marca w ramach Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy wybraliśmy się do Urzędu Miasta w Ryglicach.
Pan Sekretarz Gminy Seweryn Gutkowski zapoznał nas z zasadami funkcjonowania gminy, jej rolą oraz organami. Przedstawił nam jak wygląda praca poszczególnych wydziałów w gminie. Była to dla nas wyjątkowa lekcja przedsiębiorczości, ponieważ jest to największy przedsiębiorca na terenie Gminy Ryglice. Zapoznaliśmy się z pracą na poszczególnych stanowiskach.
Dziękujemy za ciekawe informacje, miłą atmosferę oraz poświęcony nam czas.