1-1.jpg

Świetny występ biegaczy ZSP w Ryglicach w finale powiatowym w biegach przełajowych

...

W czwartek 4 października w Żabnie odbył się finał powiatowy w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w sztafecie. Wzięła w nim udział także reprezentacja naszej szkoły, zdobywając aż 2 medale: złoty medal przypadł ekipie chłopców, a brązowy dziewcząt. Chłopcy okazali się bezkonkurencyjni na dystansie 1500m, natomiast dziewczęta zajęły 3 miejsce na 1000m. Wielkie brawa dla całej naszej drużyny!

Skład zespołu dziewcząt: Nosal Kamila, Wiśniowska Martyna, Bardo Oliwia, Wiśniowska Katarzyna, Mazur Natalia, Mazur Anna, Stepek Justyna, Martinez Karolina, Bieńkowska Anna, Grygiel Natalia, Wątroba Kinga.

Skład drużyny chłopców: Gilski Bartłomiej, Nowak Michał, Cius Bartłomiej, Szczepański Dominik, Kłusek Bartłomiej, Matug Mikołaj, Stańczyk Paweł, Bęben Tomasz, Kamień Michał, Magdziarczyk Jarosław.