Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Świetny występ biegaczy ZSP w Ryglicach w finale powiatowym w biegach przełajowych

...

W czwartek 4 października w Żabnie odbył się finał powiatowy w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w sztafecie. Wzięła w nim udział także reprezentacja naszej szkoły, zdobywając aż 2 medale: złoty medal przypadł ekipie chłopców, a brązowy dziewcząt. Chłopcy okazali się bezkonkurencyjni na dystansie 1500m, natomiast dziewczęta zajęły 3 miejsce na 1000m. Wielkie brawa dla całej naszej drużyny!

Skład zespołu dziewcząt: Nosal Kamila, Wiśniowska Martyna, Bardo Oliwia, Wiśniowska Katarzyna, Mazur Natalia, Mazur Anna, Stepek Justyna, Martinez Karolina, Bieńkowska Anna, Grygiel Natalia, Wątroba Kinga.

Skład drużyny chłopców: Gilski Bartłomiej, Nowak Michał, Cius Bartłomiej, Szczepański Dominik, Kłusek Bartłomiej, Matug Mikołaj, Stańczyk Paweł, Bęben Tomasz, Kamień Michał, Magdziarczyk Jarosław.