Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

English is fun

...

25 stycznia odbyła się VIII edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego "English is fun" organizowanego przez  mgr Magdalenę Obal oraz mgr Annę Burgielską-Długosz.

W tym roku w konkursie udział wzięli uczniowie z pięciu gimnazjów- Ryglic, Ołpin, Zalasowej, Lubczy oraz Szynwałdu. Zgodnie z założeniami konkursu, uczniowie mieli możliwość zaprezentowania i sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu słownictwa, gramatyki i funkcji językowych na teście, a następnie losowo wybierali temat do prezentacji ustnej. Nauczyciele – organizatorzy, jak i goście zgodnie stwierdzili, iż poziom wiedzy i umiejętności z roku na rok znacznie wzrasta.

Pierwsze miejsce zajęła Aneta Jop-  uczennica z gimnazjum w Szynwałdzie. Drugie miejsce zajął Krystian Kalita, uczeń gimnazjum z Zalasowej, natomiast III miejsce Julia Mącior- gimnazjum w Szynwałdzie. Magdalena Niemiec z gimnazjum w Lubczy otrzymała wyróżnienie.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe a także rzeczowe- torby, zegary. 

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom. Gratulujemy wiedzy i umiejętności, zachęcamy do czerpania jeszcze większej przyjemności z uczenia się języka angielskiego i serdecznie zapraszamy za rok.