W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

WYŚPIEWALI SUKCES

...

Uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych na podium w REGIONALNYM KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ "CHRZEŚCIJANINEM BYĆ", W piątek 17 maja w Spichlerzu ryglickim odbył się Konkurs Piosenki Religijnej. Z kolei w niedzielę przy kościele parafialnym w Ryglicach miał miejsce koncert finałowy tegorocznych Ryglickich Dni Muzyki Chrześcijańskiej.

Ponad dwudziestu uczestników konkursu oceniali: Magdalena Ożóg - muzyk, pedagog, twórca autorskiego programu umuzykalniającego dla dzieci, Marcin Walkowicz - muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów wykonawca nurtu muzyki chrześcijańskiej oraz Ks. Łukasz Szczepanik - wikariusz parafii pw. Św. Katarzyny w Ryglicach.

W kategorii młodzieżowej
II miejsce zajął Rafał Bradło uczeń klasy trzeciej technikum, natomiast
III miejsce - Martyna Wiśniowska z klasy pierwszej technikum.

To dla nas wielka radość, że mamy młodzież, która ciągle się doskonali i rozwija swoje pasje. GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów.