KIERUNKI KSZTAŁCENIA 2020/2021 >>>

PROJEKT LEKCJE Z ZUS OLIMPIADA WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

...

15 marca uczniowie naszej szkoły Karolina Mazur, Monika Pawlik, Jan Abramowicz pod opieką Wioletty Tokarskiej uczestniczyli w eliminacjach okręgowych Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do tego etapu jako najlepsza drużyna powiatowa. Podczas zmagań grupowych osiągnęli bardzo dobry wynik.

Olimpiada odbywała się w ramach  projektu Lekcje z ZUS, które są prowadzone w naszej szkole już od czterech lat.

Bardzo duży wkład w jego realizację ma Dyrekcja i Pracownicy Oddziału ZUS w Tarnowie, za który dziękujemy. Zawsze służą nam fachową pomocą w zakresie ubezpieczeń społecznych, systemu emerytalnego oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie to etap centralny.