W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

PROJEKT LEKCJE Z ZUS OLIMPIADA WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

...

15 marca uczniowie naszej szkoły Karolina Mazur, Monika Pawlik, Jan Abramowicz pod opieką Wioletty Tokarskiej uczestniczyli w eliminacjach okręgowych Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do tego etapu jako najlepsza drużyna powiatowa. Podczas zmagań grupowych osiągnęli bardzo dobry wynik.

Olimpiada odbywała się w ramach  projektu Lekcje z ZUS, które są prowadzone w naszej szkole już od czterech lat.

Bardzo duży wkład w jego realizację ma Dyrekcja i Pracownicy Oddziału ZUS w Tarnowie, za który dziękujemy. Zawsze służą nam fachową pomocą w zakresie ubezpieczeń społecznych, systemu emerytalnego oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie to etap centralny.