KIERUNKI KSZTAŁCENIA 2020/2021 >>>

Spotkanie nauczycieli w Modice na Sycylii

...

Spotkanie nauczycieli w Modice na Sycylii w ramach realizowanego projektu  „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” z programu Erasmus+

1 i 2 grudnia w Modice na Sycylii miało miejsce spotkanie nauczycieli ze szkół partnerskich realizujących projekt „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” w ramach programu Erasmus plus.

Nauczyciele omawiali szczegóły związane z realizacja projektu oraz zadania przydzielone poszczególnym partnerom. Był to też czas integracji i poznawania szkół partnerskich. Naszą szkołę reprezentowała pani Anna Burgielska Długosz i Stanisława Zelek.

Włoska szkoła, która jest koordynatorem przyjęła nas bardzo ciepło, bardzo dobrze układała się współpraca z partnerami z Portugalii, Turcji i Rumunii w ramach spotkań roboczych, dlatego też mamy nadzieję, ze realizacja tego projektu to nie tylko nowe przedsięwzięcie, nowe doświadczenie, ale i niezapomniana przygoda dla naszych uczniów.

Nauczyciele oprócz spotkać zapoznali się z działalnością szkoły, która oprócz kształcenia prowadzi własną restaurację i posiada własną farmę. Mieli też możliwość zwiedzenia Modici - przepięknego miasta z bogatą historią, architekturą, niezwykłymi okolicznościami przyrody i manufakturą czekolady. Więcej zdjęć tutaj